22.09.2017. 09:29
Webinar: The Complete Beginner’s Guide to Interactive Student Notebooks
U četvrtak, 28. rujna 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Complete Beginner’s Guide to Interactive Student Notebooks. Webinar je prvenstveno namijenjen učiteljima i nastavnicima engleskog jezika, ali i učiteljima i nastavnicima drugih predmeta koji bi htjeli promijeniti praksu korištenja uobičajenih bilježnica u svojoj nastavi.

21.09.2017. 13:47
CARNet potpisao ugovor za izradu 72 e-lektire
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ potpisala je Ugovor o nabavi usluge izrade 72 e-lektire. Ugovor je potpisan s dobavljačem Bulaja naklada d.o.o., a potpisali su ga ravnatelj CARNeta Goran Kezunović i direktor Bulaja naklade d.o.o. Zvonimir Bulaja.

Ukupno: 197797
« Rujan 2017 »

Obilježen Dan škole
Autor: Tanja Šebalj-Kocet, 12. 6. 2017.

Dan naše škole obilježili smo 8. lipnja 2017. godine u PŠ Prezid koja ove godine slavi 240. OBLJETNICU ORGANIZIRANOG ŠKOLŠTVA U PREZIDU ( 1777.- 2017.) . U program središnje svečanosti uvrstili smo kulturno-umjetnički program učenika,  dodjelu nagrada za natječaje: "Naj učenik" i "Eko-fotka" . Predstavili smo učenički list "Mladi Goran". Ostatak druženja bio je posvećen  sportskom natjecanju učenika.

Ravnatelj je nagradio i najbolje učenike u našoj školi, a ove godine su to:

- iz PŠ Prezid – Simon Malnar, 8. razred,

- iz PŠ Gerovo – Marina Šoštarić, 6. razred,

- iz MŠ Čabar – Nikola Urh, 8. razred,

- iz PŠ Tršće – Petra Ramljak, 7. razred.

Učenik Andrija Janeš (6. Razred PŠ Gerovo) predstavio je učenički list „MLADI GORAN“ kojeg možete pročitati na našim web-stranicama.

Učenici su se natjecali u atletskim disciplinama kako bi skupili bodove za ukupnu pobjedu i pehar kupa Marijana Lisca. Ove godine pehar ostaje u  MŠ Čabar koji su ekipno bili najbolji. Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali u natjecanjima. Najboljim sportašem godine proglašen je Tomislav Žagar, učenik 8. razreda iz PŠ Gerovo.

Više fotografija s današeg obilježavanja Dana škole pogledajte u našoj FOTO-GALERIJI.