02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

« Kolovoz 2018 »

ŠSD: "Zrinski", školska godina 2017./2018.
Autor: BARBARA OŽBOLT, 11. 6. 2018.

Tijekom školske godine organizirala su se natjecanja na razini škole u raznim sportovima te su prigodom Dana škole 1. lipnja ti rezultati objedinjeni i dodijeljena su priznanja i prijelazni pehar najboljoj školi. Ta školska natjecanja i memorijal posvećena su pokojnom učitelju Marijanu Liscu.

Učenici su se natjecali u sljedećim sportovima:
21.11.2017. Mali nogomet-dječaci- održano je u Tršću;
23.1.2018. Rukomet- djevojčice- Tršće;
19.4.2018. Rukomet –dječaci- Tršće;
24.5.2018. Mini odbojka- djevojčice- Tršće

1.6.2018. Atletika ( Štafeta 4x100m, šprint 100m) djevojčice i dječaci- Gerovo. Ukupnu pobjedu i pehar kupa Marijana Lisca osvojila MŠ Čabar i PŠ Gerovo. 8.2.2018. održano je natjecanje u futsalu za djevojčice u kategoriji od 1.-8. razreda i postigle fantastičan rezultat te se plasirale u završnicu županijskog prvenstva. Učenice: Petra Ramljak,Marina Fonio, Emili Lipovoc,Ema Obajdin,Izabela Turk,Petra Žagar,Nives Štimec,Marija Pintar. Voditelj: Josip Čaić, prof.  Čestitamo!
1. 6. 2018. Održane su Športne igre osnovnih šola u Kočevju( TROBOJ: Delnice- Kočevje - Ribnica). Iz naše škole sudjelovale su učenice :  Petra Ramljak, Marina Fonio, Emili Lipovoc,Ema Obajdin, Izabela Turk, Nives Štimec u kategoriji nogomet i osvojile prvo mjesto te učenica Antonella Ožbolt u kategoriji košarka. Čestitke učenicama i njihovom voditelju Josipu Čaiću, prof.
27.3. 2017. Održano je prvenstvo osnovnih škola PGŽ u krosu u Rijeci. Djevojčice  su osvojili ekipno 5. mjesto , a dječaci 17. mjesto . U pojedinačnoj konkurenciji Marija Pintar osvojila 5. mjesto. Učenici koji su sudjelovali: Josipa Hudolin, Emili Ikasović, Nina Žagar ,Marija Pintar, Mihael Malnar, Adrian Godeša,Nikola Malnar,Matej Košmrl.
Ove godine odabrani  smo od strane Primorsko- goranske županije u program Vježbaonica. To je pilot projekt HŠSS-a. Namijenjen je učenicima od 5. do 8. razreda osnovnih škola Republike Hrvatske. Ciljevi programa: poboljšanje zdravstvenog statusa učenika, stvaranje zdravih životnih navika,  povećanje interesa za tjelesnom aktivnošću kod učenika, zadovoljenje učenikovih potreba za igrom, kretanjem, druženjem, istraživanjem.
Program je ispunjen raznim grupama sportskih sadržaja. Učenici ne moraju pohađati program stalno već sami biraju koju će aktivnost pohađati, sukladno svojim željama.
U našoj školi igrali smo rukomet, nogomet, odbojka, graničar, razne elementarne igre, stolni tenis, badminton, sanjkanje, pješačenje, bilo smo navijači.

Učenici Osnovne škole „ Petar Zrinski „ Čabar sudjelovali su na 14. Krosu dolinom Kupe i postigli izvrsne rezultate. Učenici su bili u pratnji  roditelja.
Gordan Paulin, 1.razred( Gerovo)- 2.MJESTO
Nina Šercer, 3. razred (Čabar)- 3. MJESTO
Iris Malnar, 4. razred ( Čabar)- 3.MJESTO
Nino Malnar, 1.razred ( Gerovo)- 5.MJESTO
Luka Žagar, 4. razred ( Čabar)- 6.MJESTO
Kim Poje ,6.razred ( Čabar)- 2.MJESTO
Josip Ožbolt,5.razred( Čabar)- 3.MJESTO

Čestitamo!

Galeriju fotografija možete pogledati ovdje.

Voditeljica ŠSD „Zrinski“: Barbara Ožbolt,prof.