27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

« Studeni 2020 »

Na svečanu dodjelu nagrada najuspješnijim odgojno-obrazovnim djelatnicima u školskoj godini 2018./2019. pozvane učiteljice Mirela Radošević i Tanja Šebalj-Kocet iz OŠ "Petar Zrinski" Čabar
Autor: SILVANA Šebalj-Mačkić, 30. 9. 2019.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je početkom lipnja 2019. godine Javni poziv za nagrađivanje najuspješnijih učitelja.

Ovih dana dobili smo rezultate tog Javnog poziva i među najboljim učiteljima u Republici Hrvatskoj našle su se naše dvije učiteljice: Mirela Radošević, učiteljica engleskog jezika i Tanja Šebalj-Kocet, učiteljica informatike.

One su svojim radom i postignućima u školskoj godini 2018./2019. zadovoljile kriterije i odabrane među najbolje uz još 510 učitelja u Republici Hrvatskoj.

Čestitamo učiteljicama Mireli Radošević i Tanji Šebalj-Kocet  na izboru za najuspješnije odgojno-obrazovne djelatnike u školskoj godini 2018./2019. i želimo im još puno uspješnih radova i projekata!

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objevilo je početkom lipnja 2019. godine Javni poziv za nagrađivanje najuspješnijih učitelja.

Ovih dana dobili smo rezultate tog Javnog poziva i među najboljim učiteljima u Republici Hrvatskoj našle su se naše dvije učiteljice: Mirela Radošević, učiteljica engleskog jezika i Tanja Šebalj-Kocet, učiteljica informatike.

Pri odabiru najuspješnijih učitelja u Javnom pozivu kandidati/učitelji su vrednovani kroz uspješnost u mentorstvu učenicima na natjecanjima, održanim predavanjima, radionicama i edukacijama, radu u stručnim vijećima i udrugama, stručnim člancima, nastavnim materijalima, obrazovnim sadržajima, projektima...

Učiteljice Mirela i Tanja će svoja priznanja dobiti na svečanoj dodjeli nagrada najuspješnijim odgojno-obrazovnim djelatnicima u školskoj godini 2018./2019. koja će se održati u subotu, 5. listopada 2019. godine s  početkom u 12.00 sati u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu.