01.07.2020. 12:49
CARNET-u dodijeljeno priznanje ,,Izvrsnost u izazovima"
Hrvatskoj akademskoj i istraživačkoj mreži - CARNET dodijeljeno je priznanje ,,Izvrsnost u izazovima" za kvalitetno upravljanje zaposlenicima u nepredvidljivim okolnostima. Riječ je o projektu koji je krajem travnja pokrenula tvrtka ... The post CARNET-u dodijeljeno priznanje ,,Izvrsnost u izazovima" appeared first on CARNET .

26.06.2020. 21:03
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija
Postovani korisnici, Danas oko 18:10 sati, uslijed problema u mrezi pruzatelja usluge OiV d.o.o., doslo je do prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a na podrucju Brodsko-posavske zupanije. U ovom trenutku ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija appeared first on CARNET .

knjiznica na daljinu.docx

« Srpanj 2020 »

Učenica Marija Kovač osvojila je 2. mjesto s istraživačkim radom na državnoj smotri Učeničkih zadruga
Autor: Tanja Šebalj-Kocet, 14. 10. 2019.

Učenica 7. razreda, Marija Kovač iz Područne škole Prezid nastupila je sa svojim istraživačkim radom pod nazivom "Učinkovitost društenih mreža u promociju učeničke zadruge" na 31. državnoj smotri učeničkih zadruga u Vinkovcima od 8.-11.10.2019. i osvojila 2. mjesto. U izradi istraživačkog rada vodila ju je učiteljica Tanja Šebalj-Kocet. Čestitamo Mariji!

Marija Kovač izradila je istraživački rad kojim je ispitala koliko su društvene mreže učinkovite kada je u pitanju promocija novih proizvoda ili rada udruga.

Ulogu i značaj društvenih mreža u svakodnevnom životu više nitko ne može zanemariti. Zahvaljujući društvenim mrežama i njihovoj jednostavnoj dostupnosti, digitalni svijet još intenzivnije ulazi u sve dijelove društva i života. Ovakav način življenja i funkcioniranja u društvenom svijetu iziskuje i promjenu načina planiranja, upravljanja i vođenja u privatnoj i poslovnoj sferi.

Elektronički marketing se društveno promijenio proteklih godina. To je danas postao najčešći i najpopularniji način oglašavanja. Tom obliku oglašavanja potrebno je malo ulaganja pa je zanimljiv malim poduzećima koja nemaju sredstava za skupu promidžbu i masovne medije.

Marija je kroz svoj istraživački rad potvrdila učinkovitost društvenih mreža te otvorila društveni profil Učeničke zadruge Mrav na mreži Facebook. Potražite nas i pratite naš rad preko Facebooka!

Cjelokupni rad možete pročitati u prilogu.

Istrazivacki_rad_UZ_Drustvene_mreze_2019.docx (5.03 MB)