27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

« Studeni 2020 »

Obilježavanje Svjetskog dana pješačenja
Autor: Bernardka Helena Rant Malnar, 6. 11. 2019.

U subotu 12. listopada 2019. godine sa svojim učenicima  uključenim u izvannastavnu aktivnost Kreativni ekolozi te u pratnji njihovih roditelja provela sam ugodno prijepodne u susjednoj Sloveniji. Odazvali smo se na poziv skupine volontera iz Osnovne škole heroja Janeza Hribarja iz Starog Trga, koji su u suradnji s Međugeneracijskim centrom Gaber pripremili program obilježavanja Međunarodnog dana pješačenja i Svjetskog dana hrane.

Nakon uvodnog pozdrava i tjelovježbe uputili smo se na pješačenje u podnožje Markovog hriba. Nakon povratka u Međugeneracijski centar osvježili smo se raznovrsnim voćnim pripravcima koje su nam ponudili domaćini. Slijedio je kratak program učenika, koji je promovirao zdrav način života, zdravu prehranu te održavanje kondicije. Ugodno druženje sa starijima i djecom završili smo tombolom. Kako taj posjet ne bi bio zaboravljen, odrađeno je i zajedničko fotografiranje.

Hvala volonterima i njihovim učiteljima.