01.07.2020. 12:49
CARNET-u dodijeljeno priznanje ,,Izvrsnost u izazovima"
Hrvatskoj akademskoj i istraživačkoj mreži - CARNET dodijeljeno je priznanje ,,Izvrsnost u izazovima" za kvalitetno upravljanje zaposlenicima u nepredvidljivim okolnostima. Riječ je o projektu koji je krajem travnja pokrenula tvrtka ... The post CARNET-u dodijeljeno priznanje ,,Izvrsnost u izazovima" appeared first on CARNET .

26.06.2020. 21:03
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija
Postovani korisnici, Danas oko 18:10 sati, uslijed problema u mrezi pruzatelja usluge OiV d.o.o., doslo je do prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a na podrucju Brodsko-posavske zupanije. U ovom trenutku ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija appeared first on CARNET .

knjiznica na daljinu.docx

« Srpanj 2020 »

Obilježavanje Svjetskog dana pješačenja
Autor: Bernardka Helena Rant Malnar, 6. 11. 2019.

U subotu 12. listopada 2019. godine sa svojim učenicima  uključenim u izvannastavnu aktivnost Kreativni ekolozi te u pratnji njihovih roditelja provela sam ugodno prijepodne u susjednoj Sloveniji. Odazvali smo se na poziv skupine volontera iz Osnovne škole heroja Janeza Hribarja iz Starog Trga, koji su u suradnji s Međugeneracijskim centrom Gaber pripremili program obilježavanja Međunarodnog dana pješačenja i Svjetskog dana hrane.

Nakon uvodnog pozdrava i tjelovježbe uputili smo se na pješačenje u podnožje Markovog hriba. Nakon povratka u Međugeneracijski centar osvježili smo se raznovrsnim voćnim pripravcima koje su nam ponudili domaćini. Slijedio je kratak program učenika, koji je promovirao zdrav način života, zdravu prehranu te održavanje kondicije. Ugodno druženje sa starijima i djecom završili smo tombolom. Kako taj posjet ne bi bio zaboravljen, odrađeno je i zajedničko fotografiranje.

Hvala volonterima i njihovim učiteljima.