01.07.2020. 12:49
CARNET-u dodijeljeno priznanje ,,Izvrsnost u izazovima"
Hrvatskoj akademskoj i istraživačkoj mreži - CARNET dodijeljeno je priznanje ,,Izvrsnost u izazovima" za kvalitetno upravljanje zaposlenicima u nepredvidljivim okolnostima. Riječ je o projektu koji je krajem travnja pokrenula tvrtka ... The post CARNET-u dodijeljeno priznanje ,,Izvrsnost u izazovima" appeared first on CARNET .

26.06.2020. 21:03
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija
Postovani korisnici, Danas oko 18:10 sati, uslijed problema u mrezi pruzatelja usluge OiV d.o.o., doslo je do prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a na podrucju Brodsko-posavske zupanije. U ovom trenutku ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija appeared first on CARNET .

knjiznica na daljinu.docx

« Srpanj 2020 »

Dječje audio knjige na engleskom jeziku
Autor: VILMA ŽAGAR, 31. 3. 2020.

Otvoren pristup dječjim audio knjigama na engleskom jeziku

Dragi učenici,

Audible (tvrtka koja proizvodi i prodaje knjige, publikacije i ostale edukativne i zabavne sadržaje u audio obliku)  otključala je dječje knjige i knjige za mlade na engleskom ( i na nekoliko drugih jezika).

Audio knjige za razne uzraste možete poslušati na sljedećoj poveznici: https://stories.audible.com/start-listen

Otvoren pristup dječjim audio knjigama na engleskom jeziku

Dragi učenici,

Mnoge od knjiga koje su zaživjele u filmu, dostupne su u audio formatu, a čitaju ih glumci iz filma. Primjerice, prva tri nastavka Princezinih dnevnika u izvedbi Anne Hathaway dostupna su na Audibleu. Na istom mjestu možete naći i World War Z koju čitaju sam autor Max Brooks, Alan Alda, John Turturro, Rob Reiner, Mark Hamill, Alfred Molina, Simon Pegg, Henry Rollins i Martin Scorsese. Godine 2012. Colin Firth, Kate Winslet, Dustin Hoffman i Nicole Kidman za Audible su pročitali svoje najdraže knjige.

Izvor: https://www.ziher.hr/audio-knjige-poslusajte-koju-dok-rjesavate-demidovica/ (20.3.2020)

Djecje_audio_knjige_na_engleskom_jeziku.docx (32.88 KB)