27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

« Studeni 2020 »

Dječje audio knjige na engleskom jeziku
Autor: VILMA ŽAGAR, 31. 3. 2020.

Otvoren pristup dječjim audio knjigama na engleskom jeziku

Dragi učenici,

Audible (tvrtka koja proizvodi i prodaje knjige, publikacije i ostale edukativne i zabavne sadržaje u audio obliku)  otključala je dječje knjige i knjige za mlade na engleskom ( i na nekoliko drugih jezika).

Audio knjige za razne uzraste možete poslušati na sljedećoj poveznici: https://stories.audible.com/start-listen

Otvoren pristup dječjim audio knjigama na engleskom jeziku

Dragi učenici,

Mnoge od knjiga koje su zaživjele u filmu, dostupne su u audio formatu, a čitaju ih glumci iz filma. Primjerice, prva tri nastavka Princezinih dnevnika u izvedbi Anne Hathaway dostupna su na Audibleu. Na istom mjestu možete naći i World War Z koju čitaju sam autor Max Brooks, Alan Alda, John Turturro, Rob Reiner, Mark Hamill, Alfred Molina, Simon Pegg, Henry Rollins i Martin Scorsese. Godine 2012. Colin Firth, Kate Winslet, Dustin Hoffman i Nicole Kidman za Audible su pročitali svoje najdraže knjige.

Izvor: https://www.ziher.hr/audio-knjige-poslusajte-koju-dok-rjesavate-demidovica/ (20.3.2020)

Djecje_audio_knjige_na_engleskom_jeziku.docx (32.88 KB)