01.07.2020. 12:49
CARNET-u dodijeljeno priznanje ,,Izvrsnost u izazovima"
Hrvatskoj akademskoj i istraživačkoj mreži - CARNET dodijeljeno je priznanje ,,Izvrsnost u izazovima" za kvalitetno upravljanje zaposlenicima u nepredvidljivim okolnostima. Riječ je o projektu koji je krajem travnja pokrenula tvrtka ... The post CARNET-u dodijeljeno priznanje ,,Izvrsnost u izazovima" appeared first on CARNET .

26.06.2020. 21:03
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija
Postovani korisnici, Danas oko 18:10 sati, uslijed problema u mrezi pruzatelja usluge OiV d.o.o., doslo je do prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a na podrucju Brodsko-posavske zupanije. U ovom trenutku ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija appeared first on CARNET .

knjiznica na daljinu.docx

« Srpanj 2020 »

Festival dječjeg glazbenog stvaralaštva 2020.
Autor: SILVANA Šebalj-Mačkić, 2. 6. 2020.

Festival dječjeg glazbenog stvaralaštva traje od 2013. godine. Okuplja učenike osnovnih škola  (djecu od 6-15 godina)  u tri kategorije: mladi autori, mjuzikl i školska mjuza.

Čestitamo učenicima i učiteljicama.

Poveznica na mjuzikl "Djevojčica sa šibicama":

Ove školske godine i naša škola imala je predstavnike na Festivalu: učenici scenske družine PŠ Tršće  i njihove učiteljice Ingrid Žorž i Ana Rendulić vrijedno su radili na mjuziklu "Djevojčica sa šibicama" te ga prijavili u kategoriji mjuzikla. Novonastala situacija pandemijom covid 19 nije dopustila predviđene aktivnosti Festivala, ali ovih dana dobili smo potvrdu uspjeha našeg mjuzikla: uvršten je u finale Festivala.

Iako se Festival neće održati na uobičajen način, svi možemo pogledati snimku mjuzikla "Djevojčica sa šibicama" na poveznici.

Čestitamo učenicima i učiteljicama.

Želimo im još puno glazbenih uspjeha!

Neka mjuzikl bude jedna od virtualnih kulturno-umjetničkih točaka uz nadolazeći Dan škole!

Poveznica na mjuzikl "Djevojčica sa šibicama":