01.07.2020. 12:49
CARNET-u dodijeljeno priznanje ,,Izvrsnost u izazovima"
Hrvatskoj akademskoj i istraživačkoj mreži - CARNET dodijeljeno je priznanje ,,Izvrsnost u izazovima" za kvalitetno upravljanje zaposlenicima u nepredvidljivim okolnostima. Riječ je o projektu koji je krajem travnja pokrenula tvrtka ... The post CARNET-u dodijeljeno priznanje ,,Izvrsnost u izazovima" appeared first on CARNET .

26.06.2020. 21:03
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija
Postovani korisnici, Danas oko 18:10 sati, uslijed problema u mrezi pruzatelja usluge OiV d.o.o., doslo je do prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a na podrucju Brodsko-posavske zupanije. U ovom trenutku ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija appeared first on CARNET .

knjiznica na daljinu.docx

« Srpanj 2020 »

School-Based Case Studies - pilot projekt
Autor: MIRELA RADOŠEVIĆ, 6. 2. 2020.

2019.godine European Schoolnet je objavio javni poziv za provedbu projekta "School-Based Case Studies". Formirana je radna skupina od 10 učitelja iz različitih država, uključujući i Mirelu Radošević. Cilj je istražiti upotrebu MOOC tečajeva Schoolnet Education Gateway-a, analizirati njihovu primjenjivost i prikladnost, te ih na temelju studije poboljšati. Svaki je član izradio studiju slučaja i publikaciju za svoju školu, a rezultati su predstavljeni u Bruxellesu. Projekt se nastavlja i u 2020.godini.

U OŠ "Petar Zrinski" Čabar formirana je korisnička skupina zainteresiranih učitelja koji su testirali MOOC "Open eTwinning" i sudjelovali u istraživanju. Skupinu su činili:

1. Sanda Erent
2. Barbara Ožbolt
3. Tatjana Turk Đuranić
4. Tanja Šebalj Kocet
5. Sanja Branišelj Paulin
6. Sanja Križ
7. Tina Malnar
8. Iva Cvijetić Kovačević
9. Ksenija Petelin
10. Dunja Mačkić Vančina
11. Bernarda Helena Rant Malnar
12. Marina Vesel

Hvala kolegicama koje su izdvojile svoje slobodno vrijeme za edukaciju i time doprinjele istraživanju.  Publikacije ostalih članova radne skupine biti će dostupne naknadno. Publikacije su predstavljene  u prostoru European Schoolnet-a, gdje su nazočili i predstavnici Europske komisije. Publikacija Mirele Radošević koja je predstavljena u Bruxellesu dostupna je na sljedećoj poveznici:

Publikacija je na engleskom jeziku.

*rad korisničke skupine u OŠ "Petar Zrinski" Čabar, radionica

*radna skupina na sastanku u Future Classroom Lab, Bruxelles

*predstavljanje publikacije o studiji slučaja u OŠ "Petar Zrinski" Čabar, Mirela Radošević