27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

« Studeni 2020 »

Obavijest roditeljima o izostancima učenika iz škole
Autor: SILVANA Šebalj-Mačkić, 23. 9. 2020.

Poštovani roditelji,

zbog posebnosti situacije uzrokovane Sars Cov - 19 molimo Vas da za izostanak učenika, u slučaju  bolesti, opravdate  liječničkom ispričnicom.   Odluku o takvom postupanju donio je Nastavi zavod za javno zdravstvo PGŽ ( u prilogu) i dužni smo poštivati istu.

Radi kliničkih karakteristika COVID-19 može ostati neprepoznat kod djece koja se prije isteka 14 dana od početka simptoma vrate u školu.

Ukoliko imate opravdan razlog za izostanak djeteta (putovanje, obiteljski događaj, pregled i dr.),   unaprijed najavite razredniku/razrednici te će se opravdati kao i do sada.

Vjerujemo da ćemo zajednički  i uz dobru volju prevladati sve izazove uvjetovane virusom COVID -19.

Za sada imamo vrlo povoljnu situaciju u školi i okruženju, svi želimo da tako i ostane.

Svjesni smo problema i teškoća koje proizlaze iz ove situacije, ali poštivanjem preporuka štitimo sebe, svoje obitelji i sve s kojima se susrećemo.

Škola je osigurala sva potrebna zaštitna sredstva i  organizirala rad na najprihvatljiviji način (u skladu s preporukama).

Odgovornost za sigurnost i zdravlje je na svima nama.

Ostanimo zdravi !

Klikom na opciju opširnije pronaći ćete dopis Nastavnog zavoda za javno zdravstvo.

Pravdanje_izostanaka_NZZJZ_2020.pdf (570.77 KB)