preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Petar Zrinski" Čabar

Login
Korisni linkovi

UPISI U SREDNJU ŠKOLU


Projekt: "Čitamo mi, u obitelji svi"


E-lektira


Ministarstvo znanosti,
obrazovanja i športa


Agencija za odgoj
i obrazovanje


Sustav za upravljanje standardiziranim
skupinama podataka

Portal za škole
MOJA ŠKOLA - EKO-ŠKOLA


Muzej grada Rijeke
Priloženi dokumenti:
CCF23052016 00000.jpg

Oglasna ploča
Tražilica
Anketa
Što biste željeli više vidjeti na našim stranicama?



Korisni linkovi
Dnevni tisak
Školski linkovi
CARNet
CARNet novosti
15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti . 

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

Pošaljite nam e-mail

Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 2. 2012.

Ukupno: 221199
Danas: 13
Mali ekolozi
Lista linkova je prazna
Kalendar
« Veljača 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Grad Čabar

Učenički radovi

Jan Kocet i Matej Košmrl: TrashGO - 2. mjesto na državnom Infokupu 2017.

6. razred PŠ Gerovo - Trening životnih vještina (Križaljke)

Priloženi dokumenti:
TrashGO.exe
TZV krizaljke2018.pdf

Djelatnici

 

POPIS ZAPOSLENIH U OŠ «PETAR ZRINSKI» ČABAR

 

MŠ ČABAR

   

RAVNATELJ:

IVAN KVESIĆ

 

 

TAJNIK:          

IVAN ŽAGAR

PEDAGOGINJA: 

KSENIJA PETELIN

KNJIŽNIČARKA:

VILMA ŽAGAR

RAČUNOVODSTVO:

DANICA KUZELE

ADMINISTRACIJA:

DESANKA ŠOŠTARIĆ

 

 

UČITELJI RAZRED. NASTAVE:

SILVANA ŠEBALJ-MAČKIĆ

 

IVANA LAZIČKI LIPOVAC

 

RADMILA URH

UČITELJ HRVATSKOG JEZIKA:

MARINA HRGA-ARH

UČITELJ ENGLESKOG JEZIKA:

MIRELA RADOŠEVIĆ

UČITELJ TALIJ. JEZIKA:

IVA SOMBORSKI

UČITELJ MATEMATIKE:

SANJA JANEŠ

UČITELJ PRIRODE:

IRENA KOVAČ-KVAS

UČITELJ POVIJESTI:

SVEN VUKUŠIĆ

UČITELJ GEOGRAFIJE:

MARTIN KVATERNIK

UČITELJ LIKOVNE KULTURE:

LOVORKA GRAČANIN-KNEŽEVIĆ

UČITELJ GLAZ. KULTURE:

ANA RENDULIĆ

UČITELJ INFORMATIKE:

TANJA ŠEBALJ - KOCET

UČITELJ TEHNIČKE KULTURE:

MIDHAT JAŠAREVIĆ

UČITELJ TZK:

BARBARA OŽBOLT

UČITELJ BIOLOGIJE:

MELITA LICHTENTHAL

UČITELJ KEMIJE:

MELITA LICHTHENTAL

UČITELJ FIZIKE:

DEJAN PARIPOVIĆ

VJEROUČITELJ:

Č. s. DARINKA BLATANČIĆ

 

 

DOMAR:

GORAN KOVAČ

KUHARICA:

DANICA MILANOVIĆ

SPREMAČICE:

 

 

NATAŠA HUDOLIN

ANA OŽBOLT

 

           

PŠ PLEŠCE

   

VODITELJ ŠKOLE:

KATARINA LEŠ

 

 

UČITELJI RAZRED. NASTAVE:

KATARINA LEŠ

 

 

KUHARICA I SPREMAČICA:

MILENA POJE

 

 

 

PŠ GEROVO

   

VODITELJ ŠKOLE:

MARTIN KVATERNIK

 

 

UČITELJI RAZRED. NASTAVE:

TAMARA VUKIĆ

 

IRENA HUDOLIN

 

TATJANA TURK ĐURANIĆ

 

HELENA ZBAŠNIK

 

GORDANA KOVAČ

UČITELJ HRVATSKOG JEZIKA:

SANJA KLARIĆ

UČITELJ ENGLESKOG JEZIKA:

DARINKA KOVAČ

UČITELJ TALIJ. JEZIKA:

DARINKA KOVAČ

IVA SOMBORSKI

UČITELJ MATEMATIKE:

ELEN OŽBOLT

UČITELJ PRIRODE:

BERNARDKA HELENA RANT MALNAR

UČITELJ POVIJESTI:

SVEN VUKUŠIĆ

UČITELJ GEOGRAFIJE:

MARTIN KVATERNIK

UČITELJ LIKOVNE KULTURE:

LOVORKA GRAČANIN-KNEŽEVIĆ

UČITELJ GLAZ. KULTURE:

ANA RENDULIĆ

UČITELJ INFORMATIKE:

TANJA ŠEBALJ – KOCET

UČITELJ TEHNIČKE KULTURE:

IVANČICA B. MANAGAROV

UČITELJ TZK:

BARBARA OŽBOLT

UČITELJ BIOLOGIJE:

BERNARDKA HELENA RANT MALNAR

UČITELJ KEMIJE:

IRENA KOVAČ KVAS

UČITELJ FIZIKE:

DEJAN PARIPOVIĆ

VJEROUČITELJ:

MARIJO STOJAK

 

 

DOMAR:

ANTUN ČOP

KUHARICA:

ANITA RENDULIĆ

SPREMAČICE:

 

VERICA BUKOVAC

ANA TURK

 

 

 

 

 

PŠ TRŠĆE

   

VODITELJ ŠKOLE:

INGRID ŽORŽ

 

 

UČITELJI RAZRED. NASTAVE:

DAVORKA JANEŠ

 

DESANKA PIBERNIK

 

TINA MALNAR

 

 

 

 

UČITELJ HRVATSKOG JEZIKA:

INGRID ŽORŽ

UČITELJ ENGLESKOG JEZIKA:

DANIJELA ARIH

UČITELJ TALIJ. JEZIKA:

DANIJELA ARIH 

IVA SOMBORSKI

UČITELJ MATEMATIKE:

SANJA KRIŽ

UČITELJ PRIRODE:

IRENA KOVAČ KVAS

BERNARDKA HELENA RANT MALNAR

UČITELJ POVIJESTI:

MIŠO ĐOĐO

UČITELJ GEOGRAFIJE:

MIŠO ĐOĐO

UČITELJ LIKOVNE KULTURE:

LOVORKA GRAČANIN-KNEŽEVIĆ

UČITELJ GLAZ. KULTURE:

ANA RENDULIĆ

UČITELJ INFORMATIKE:

TANJA ŠEBALJ - KOCET

UČITELJ TEHNIČKE KULTURE:

MIDHAT JAŠAREVIĆ

UČITELJ TZK:

JOSIP ČAIĆ

UČITELJ BIOLOGIJE:

BERNARDKA HELENA RANT MALNAR

UČITELJ KEMIJE:

IRENA KOVAČ KVAS

UČITELJ FIZIKE:

DEJAN PARIPOVIĆ

VJEROUČITELJ:

MARIJO STOJAK

 

 

POSEBNI ODJEL:

SANDA ŠTIMAC

 

 

DOMAR:

ALEN LEŠ

KUHARICA:

ĐURĐICA JANEŠ

SPREMAČICE:

 

MELITA LOKNAR

MARJETA RESMAN

 

 

 

 

PŠ PREZID

   

VODITELJ ŠKOLE:

MIDHAT JAŠAREVIĆ

 

 

UČITELJI RAZRED. NASTAVE:

ALETA PRŠLE

 

ANABEL MARENIĆ

 

LJILJANA TURK

 

 

UČITELJ HRVATSKOG JEZIKA:

REZIKA JAŠAREVIĆ

UČITELJ ENGLESKOG JEZIKA:

INES MLAKAR

UČITELJ TALIJ. JEZIKA:

IVA SOMBORSKI

UČITELJ MATEMATIKE:

MARTINA OŽBOLT

UČITELJ PRIRODE:

IRENA KOVAČ KVAS

UČITELJ POVIJESTI:

SVEN VUKUŠIĆ

UČITELJ GEOGRAFIJE:

MIŠO ĐOĐO

UČITELJ LIKOVNE KULTURE:

LOVORKA GRAČANIN-KNEŽEVIĆ

UČITELJ GLAZ. KULTURE:

ANA RENDULIĆ

UČITELJ INFORMATIKE:

TANJA ŠEBALJ – KOCET

UČITELJ TEHNIČKE KULTURE:

MIDHAT JAŠAREVIĆ

UČITELJ TZK:

JOSIP ČAIĆ

UČITELJ BIOLOGIJE:

BERNARDKA HELENA RANT MALNAR

UČITELJ KEMIJE:

IRENA KOVAČ KVAS

UČITELJ FIZIKE:

MIDHAT JAŠAREVIĆ

VJEROUČITELJ:

Č.s. DARINKA BLATANČIĆ

 

 

DOMAR:

BERISLAV KVESIĆ

KUHARICA:

KATARINA ULE

SPREMAČICA:

 

VAZMICA MALNAR

 

 

 

 

preskoči na navigaciju