27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

« Studeni 2020 »

Financiranje udžbenika i radnih bilježnica
Autor: Tanja Šebalj-Kocet, 6. 9. 2019.

Poštovani učenici i roditelji,

nabavu udžbenika ove će godine financirati Ministarstvo znanosti i obrazovanja, a troškove nabave radnih bilježnica za učenike s područja grada Čabra podmirit će Grad Čabar iz svog proračuna.

Udžbenici za sve razrede, osim za one koji će raditi po novom kurikulumu (1. razred, 5. razred i dio predmeta u 7. razredu), pristigli su u školu i raspoređeni su prema razrednim odjelima. Svojim suglasnostima, roditelji će zadužiti udžbenike i učenici će ih moći preuzeti. 1. razred, 5. razred i dio udžbenika za 7. razred doći će u školu tek 20. rujna.

Ove godine iz gradskog proračuna podmirit će se troškovi radnih bilježnica za sve učenike osnovne škole s područja grada Čabra.  Roditelji s prebivalištem na području Grada Čabra, čija djeca pohađaju osnovnu školu na području Grada Čabra, mogu se u razdoblju 09. -30. rujna 2019. godine osobno javiti u gradsku upravu svakim radnim danom (ukoliko se osobno podnosi u gradskoj upravi) od 8.00-14.00 sati. Moguće je zahtjev za povrat uplaćenih sredstava poslati i preporučeno poštom ili na e-mail: info@cabar.hr. Potrebno je sačuvati sve račune i potvrde o plaćanju radnih bilježnica. Za sve dodatne informacije slobodno se obratite na broj 829-490.

Dokument zahtjeva možete preuzeti sa službenih stranica Grada Čabra.