01.07.2020. 12:49
CARNET-u dodijeljeno priznanje ,,Izvrsnost u izazovima"
Hrvatskoj akademskoj i istraživačkoj mreži - CARNET dodijeljeno je priznanje ,,Izvrsnost u izazovima" za kvalitetno upravljanje zaposlenicima u nepredvidljivim okolnostima. Riječ je o projektu koji je krajem travnja pokrenula tvrtka ... The post CARNET-u dodijeljeno priznanje ,,Izvrsnost u izazovima" appeared first on CARNET .

26.06.2020. 21:03
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija
Postovani korisnici, Danas oko 18:10 sati, uslijed problema u mrezi pruzatelja usluge OiV d.o.o., doslo je do prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a na podrucju Brodsko-posavske zupanije. U ovom trenutku ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija appeared first on CARNET .

knjiznica na daljinu.docx

« Srpanj 2020 »

Prvi nastavni dan
Autor: SILVANA Šebalj-Mačkić, 6. 9. 2019.

Dragi učenici!

Vjerujem da ste svi dobro iskoristili ljetni odmor te da s veseljem očekujete susret s prijateljima u školi. I škola vas čeka s nestrpljenjem!

Nastava počinje u 8.00 sati. Učenici putnici dolaze u školu prema starom voznom redu.

Naša knjižničarka i učitelji pripremili su udžbenike (koji su stigli do sada) te ćete ih dobiti  prvog dana škole 9.9.2019. (ponedjeljak). Stoga za taj dan ponesite svoje školske torbe, pernicu i bilježnicu, papuče, tenisice za sportsku dvoranu, a za sve ostalo ćete se dogovoriti s učiteljima i razrednicima.

Udžbenike plaća Ministarstvo znanosti i  obrazovanja za sve učenike te će se udžbenici koristiti više godina za rad u školi. Udžbenike treba čuvati  i vratiti u školu na kraju školske godine u što boljem stanju.

Plan za prvi dan škole:

- 8.00 sati svečani početak nastavne godine

- sat razrednika: udžbenici, raspored, kućni red

- 8.30 učenici MŠ Čabar i PŠ Gerovo idu na svetu misu (blagoslov učenika, učeničkih torbi i početka nastavne godine)

- PŠ Plešce ide na svetu misu prema dogovoru učiteljice i župnika

-  PŠ Tršće i PŠ Prezid idu na svetu misu prema dogovoru sa župnikom i vjeroučiteljem u nedjelju 15.9.2019.

- nakon povratka u školu održat će se nastava do 4. sata za sve učenike

- marenda je nakon 3. sata

- nakon  4. sata učenici idu kući, voditelji područnih škola i učitelji će dogovoriti i organizirati prijevoz učenika putnika.

Gradonačelnik Kristijan Rajšel i dogradonačelnica Ivana Lakota će tijekom prvog nastavnog dana posjetiti učenike 1. razreda u Matičnoj i Područnim školama i poželjeti im sretan početak školovanja. Sve škole posjetit će i ravnateljica Silvana Šebalj-Mačkić.

Neka dani koji dolaze donesu obilje sunca, veselja, zadovoljstva, igre i dobre volje!

Krenimo radosno u novu školsku godinu!

I ne zaboravite da  malo strpljenja i dobre volje uvijek pomogne!

Sretno učenicima, roditeljima, učiteljima i svim suradnicima!

Pozdravlja Vas ravnateljica Silvana Šebalj-Mačkić ,mag. prim.educ.