01.07.2020. 12:49
CARNET-u dodijeljeno priznanje ,,Izvrsnost u izazovima"
Hrvatskoj akademskoj i istraživačkoj mreži - CARNET dodijeljeno je priznanje ,,Izvrsnost u izazovima" za kvalitetno upravljanje zaposlenicima u nepredvidljivim okolnostima. Riječ je o projektu koji je krajem travnja pokrenula tvrtka ... The post CARNET-u dodijeljeno priznanje ,,Izvrsnost u izazovima" appeared first on CARNET .

26.06.2020. 21:03
HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija
Postovani korisnici, Danas oko 18:10 sati, uslijed problema u mrezi pruzatelja usluge OiV d.o.o., doslo je do prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a na podrucju Brodsko-posavske zupanije. U ovom trenutku ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti – Brodsko-posavska zupanija appeared first on CARNET .

knjiznica na daljinu.docx

« Srpanj 2020 »

POVEZNICE NA VIRTUALNE UČIONICE
Autor: Tanja Šebalj-Kocet, 15. 3. 2020.

Poštovani roditelji i učenici,

u nastavku možete pronaći poveznice za svaki virtualni razred u našoj školi (kliknite na "Opširnije").

Učenici od 1. do 4. razreda radit će u komunikacijskom okruženju kojeg su razrednici dogovorili s roditeljima (VIBER ili MESSENGER) i pratiti dopodnevni program na HRT3 (pogledajte upute: http://os-pzrinski-cabar.skole.hr/?news_hk=1&news_id=1692&mshow=290#mod_news).

Učenici 5. i 7. razreda koji nemaju uređaj (računalo, laptop, tablet ili pametni telefon) i ne mogu pristupiti virtualnoj učionici, mogu s RAZREDNICIMA dogovoriti vrijeme preuzimanja tableta koji se mogu spojiti na kućnu mrežu ili mogu aktivirati školski mobilni internet (upute su u tabletima). Budete li imali problema sa spajanjem na internet preko školskih tableta, slobodno kontaktirajte učiteljicu Tanju Šebalj-Kocet na broj 098/309-048.

U slučaju da neki učenik koji nije u 5. ili 7. razredu, a nema osobni uređaj  za praćenje nastave na daljinu (računalo, laptop, tablet ili pametni mobitel) ili pristup internetu kod kuće, može kontaktirati razrednika i zatražiti zaduživanje školske opreme.

• Kliknite na razred koji pohađate.
  • Odaberite opciju: Use the web apps instead (Koristi web aplikaciju)
  • Upišite svoje korisničko ime i lozinku (ono što koristite kada se prijavljujete na e-Dnevnik, npr. ivo.ivic@skole.hr)
  • Na pitanje "Stay signed in?" ("Želite li ostati prijavljeni") možete odgovoriti s YES (DA) budući da radite na svom računalu i da sljedeći puta brže prijavite.

Da biste testirali sustav, pošaljite pozdravnu poruku u grupu ("Uspio/uspjela sam se prijaviti. Pozdrav od..."). Budete li imali poteškoća oko prijavljivanja u sustav, javite se učiteljici Tanji Šebalj-Kocet 098/309-048.

ČABAR

5. razred ČABAR

6. razred ČABAR

7. razred ČABAR

8. razred ČABAR

GEROVO

5. razred GEROVO

6. razred GEROVO

7. razred GEROVO

8. razred GEROVO

PREZID

5. razred PREZID

6. razred PREZID

7. razred PREZID

8. razred PREZID

TRŠĆE

5. razred TRŠĆE

6. razred TRŠĆE

7. razred TRŠĆE

8. razred TRŠĆE

U ponedjeljak, 16.3.2020. očekuju se problemi s vezom i pristupom na Office 365 zbog velikog broja korisnika, stoga vas molim na strpljenje i razumijevanje, ako dođe do pada sustava ili usporenog rada.

U svakom slučaju, gdje god da zapnete, javite se telefonski svom razredniku ili razrednici.