27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

« Studeni 2020 »

Softverski rad Dorijana Leša pozvan je na državno natjecanje
Autor: Tanja Šebalj-Kocet, 18. 6. 2020.

Učenik 7. razreda iz Tršća, Dorijan Leš izradio je softverski rad "Gorski Lazi" s kojim je nastupio na županijskom natjecanju iz informatike u Rijeci te osvojio 1. mjesto. Državno povjerenstvo među svim predloženim radovima odabire 8 najboljih radova u Hrvatskoj, a među njima je odabralo i Dorijanov rad za nastup na državnom natjecanju koje će se održati u jesen ove godine. Čestitamo Dorijanu na iznimnom uspjehu!

Dorijan Leš je izradio zanimljivu aplikaciju u programu Scratch pod nazivom "Gorski Lazi" koju je namjenio djeci i odraslima koji će posjećivati Tršće i boraviti u apartmanima i smjestaju svoje obitelji u Gorskim Lazima.

Gorski Lazi stvoreni su na etno-ekološkom pristupu u turizmu pa to promiče i ovaj program. Program se sastoji od 4 dijela: upoznavanje mogućnosti koje pruža osebujan apartmanski kompleks Gorskih Laza, proučavanje prirodnih i kulturnih znamenitosti naselja Tršće, edukacija o divljim životinjama u Tršću kroz igre te provjera znanja kroz kviz.

U prilogu možete pobliže upoznati Dorijanov rad kroz dokumentacijsku softverskog rada.

Dokumentacija_za_softverski_rad_Gorski_Lazi.docx (14.61 MB)