22.09.2017. 09:29
Webinar: The Complete Beginner’s Guide to Interactive Student Notebooks
U četvrtak, 28. rujna 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Complete Beginner’s Guide to Interactive Student Notebooks. Webinar je prvenstveno namijenjen učiteljima i nastavnicima engleskog jezika, ali i učiteljima i nastavnicima drugih predmeta koji bi htjeli promijeniti praksu korištenja uobičajenih bilježnica u svojoj nastavi.

21.09.2017. 13:47
CARNet potpisao ugovor za izradu 72 e-lektire
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ potpisala je Ugovor o nabavi usluge izrade 72 e-lektire. Ugovor je potpisan s dobavljačem Bulaja naklada d.o.o., a potpisali su ga ravnatelj CARNeta Goran Kezunović i direktor Bulaja naklade d.o.o. Zvonimir Bulaja.

Ukupno: 197784
« Rujan 2017 »

SUSRET UČENIČKIH ZADRUGA ISTARSKE I PRIMORSKO-GORANSKE ŽUPANIJE
Autor: SILVANA Šebalj-Mačkić, 29. 11. 2016.

23.11.2016. U OŠ DR. BRANIMIRA MARKOVIĆA, RAVNA GORA

Unatoč  kišnom vremenu, u OŠ dr. Branimira Markovića u  Ravnoj Gori, došlo je više od 80 sudionika susreta mladih zadrugara i njihovih voditelja iz Istarske i Primorsko-goranske županije.

Susret je protekao u  ugodnom druženju, kreativnim radionicama i predavanjima . Sve goste srdačno su dočekale i pozdravile ravnateljica Nataša Možgon Kauzlarić, voditeljica UZ  „Brezice“ Snježana Sveticiki, tajnica HUUZ-a Blanka Hotvat i voditeljica Podružnice HUUZ-a Primorsko-goranske županije Silvana Šebalj-Mačkić.

Sudionici su mogli prisustvovati radionicama:

QR kod - novo "ruho" deklaracije proizvoda , voditeljica Josipa Andrušić, prof.iz  OŠ Milana Šorga Oprtalj, UZ Istarski Vrhi
Izrada posuda u tehnici papir-cement pozitivom, voditelj Hari Vidović, prof. CZOO Rijeka, UZ Učkarić
Istraživački radovi  –  predavanje i radionica, voditeljica Sanja Janeš , prof., OŠ „ Petar  Zrinski“ Čabar, UZ „ Mrav“.

Iz naše škole tom susretu prisustvovali su učenici 8. razreda Nikola Urh i Marko Žagar te učenica 7. razreda Antonella Ožbolt, u pratnji učiteljica Sanje Janeš i Silvane Šebalj-Mačkić .

Nakon zajedničkog ručka održan je sastanak Podružnice HUUZ-a PGŽ radi osvrta na dosadašnji rad i dogovora za Županijsku smotru 2017.

Druženje je nastavljeno šetnjom poučnom stazom  „ Plodovi gorja“, a prije rastanka svi sudionici su se pozdravili zajedničkim fotografiranjem.

Zahvaljujemo Hrvatskoj udruzi učeničkog zadrugarstva  što je materijalno omogućila ovaj divan susret i veselimo se budućoj suradnji.

Kako je sve to izgledalo, pogledajte u našoj fotogaleriji.