15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

« Lipanj 2018 »

Nagradno putovanje na Hvar
Autor: Katarina Leš, 8. 11. 2017.

Učenici PŠ Plešce osvojili su nagradu trodnevno putovanje na Hvar. Zahvaljujući projektu "Tragom okusa i mirisa moje bake" odabrani su među stotinjak škola iz cijele Hrvatske. Ušli su među pet osnovnih škola koje su imale mogućnost predstavljanja svoje škole, kraja i projekta.

Projektom "Tragom okusa i mirisa moje bake", uskoro će se obilježiti i urediti zanimljiva turističko - edukativna staza na kojoj će se povezati kulturno - povijesni sadržaji i prirodne ljepote u Plešcima, uz mogućnost degustacije lokalnih  proizvoda i tradicionalnih jela. Gosti će razgledati izvor Gerovčice, mlin obitelji Žagar, pilanu Malinarić, školu, "Palčevu šišu", Čabranku i ribogojilište pastrva, te obiteljsko - poljoprivredno gospodarstvo "Ožbolt"  u Mandlima.  Cilj projekta je uključivanje učenika i djece u rad i život lokalne zajednice, očuvanje kulture, tradicije i običaja.