preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Petar Zrinski" Čabar

Login
Korisni linkovi

UPISI U SREDNJU ŠKOLU


Projekt: "Čitamo mi, u obitelji svi"


E-lektira


Ministarstvo znanosti,
obrazovanja i športa


Agencija za odgoj
i obrazovanje


Sustav za upravljanje standardiziranim
skupinama podataka

Portal za škole
MOJA ŠKOLA - EKO-ŠKOLA


Muzej grada Rijeke
Priloženi dokumenti:
CCF23052016 00000.jpg

Oglasna ploča
Anketa
Što biste željeli više vidjeti na našim stranicama?



Korisni linkovi
Dnevni tisak
Školski linkovi
CARNet
CARNet novosti
15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti . 

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

Pošaljite nam e-mail

Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 2. 2012.

Ukupno: 221185
Danas: 26
Mali ekolozi
Video uradci ekologa
Kalendar
« Lipanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Grad Čabar

Učenički radovi

Jan Kocet i Matej Košmrl: TrashGO - 2. mjesto na državnom Infokupu 2017.

6. razred PŠ Gerovo - Trening životnih vještina (Križaljke)

Priloženi dokumenti:
TrashGO.exe
TZV krizaljke2018.pdf

Novosti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Dan broja Pi obilježen održavanjem polufinala Matematičkog turnira- upoznajte finaliste
Autor: SANJA JANEŠ, 14. 3. 2018.

U finale ulaze:

Kategorija Mikro (5. i 6. razred)

  1. SPUŽVA BOB – 104
  • Antonio Vesel, Dorijan Leš, Andrija Janeš, Emili Ikasović
  1. ČARAPE – 56
  • David Kovač, Josipa Malnar, David Turk, Lorena Volf

Kategorija Mega (7. i 8. razred)

  1. DABROVI – 60
  • Adrian Godeša, Nikola Malnar, Josip Štanfelj, Vanessa Šokčević
  1. TELETABISI – 48
  • Luka Malnar, Emili Lipovac, Marina Šoštarić, Matija Žagar

ČESTITAMO!!!


Rezultati polufinala.

Kategorija Mikro (5. i 6. razred)

  1. SPUŽVA BOB – 104
  • Antonio Vesel, Dorijan Leš, Andrija Janeš, Emili Ikasović
  1. ČARAPE – 56
  • David Kovač, Josipa Malnar, David Turk, Lorena Volf
  1. CASHERI – 20
  • Goran Ožbolt, Daniel Naglić, Ana Štanfelj, Patrik Kovač

 

Kategorija Mega (7. i 8. razred)

  1. DABROVI – 60
  • Adrian Godeša, Nikola Malnar, Josip Štanfelj, Vanessa Šokčević
  1. TELETABISI – 48
  • Luka Malnar, Emili Lipovac, Marina Šoštarić, Matija Žagar
  1. PRASCI – 18
  • Petar Ule, Nikolina Malnar, Ivan Pajnić, Matej Košmrl




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju