15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

« Lipanj 2018 »

Mažoretkinje grada Čabra sudjelovale su na Državnom natjecanju mažoret sastava Republike Hrvatske
Autor: Sanda Erent, 31. 5. 2018.

Čabarske mažoretkinje sudjelovale su među najboljim timovima mažoretkinja Republike Hrvatske na Državnom prvenstvu u Rovinju koje se ove godine odvijalo od 11. do 13. svibnja 2018. godine.

Njihov odlazak na Državno natjecanje rezultat je višegodišnjeg truda i rada Udruge mladih "Motus" koji je već dobro poznat u gradu Čabru, pod vodstvom učiteljice razredne nastave Sande Štimac. Državno prvenstvo započelo je prijemom kod Gradonačelnika grada Rovinja, gdje su predstavnice kadetskog sastava Iris Malnar i juniorskog sastava Marija Pintar predstavljale grad Čabar. Nakon toga uslijedilo je okupljanje svih timova na rivi, postrojavanje i svečana povorka kroz grad kojom je otvoreno još jedno Državno prvenstvo. Juniorke Čabarskih mažoretkinja sudjelovale su u natjecanju sa štapom, a najveću uspjeh postigle su u izboru za Miss mažoret 2018., gdje je njihova predstavnica Sabina Fućak osvojila mjesto druge pratilje. Mlađi sastav - kadetkinje, ove su godine sudjelovale u smotri, što im je veliki poticaj za dalje.