Održano gradsko natjecanje iz prve pomoći u Čabru
Autor: Ksenija Petelin, 14. 3. 2019.

U subotu, 9.3.2019. u prostorima sportske dvorane OŠ „Petar Zrinski“ Čabar  održano je gradsko natjecanje iz prve pomoći. Među tri ekipe, najveći broj bodova postigla je ekipa Mega flasteri iz Čabra čime su se plasirali na Međužupanijsko natjecanje u Puli. Čestitamo svim natjecateljima kao i svima koji su dali svoj doprinos u organizaciji ove izuzetno vrijedne aktivnosti.

Ekipe Mega flasteri iz Čabra ( Nives Turk, Nina Žagar Marija Pintar, Jan Kocet, Emili Ikasović, Matija Žagar i Dominik Tomljanović ), Agenti iz Prezida (Petar Ule, Adrian Godeša, Petra Žagar, Kevin Malnar, Dario Turk i Ivona Šurina) i Vatreni iz Gerova (Marina Šoštarić, Ana Janeš, Patricia Rendulić, Anamarija Štimac, Matija Turk i Matija Malnar) pokazali su svoje znanje u poznavanju Međunarodnog pokreta Crvenog križa i Crvenog polumjeseca, Hrvatskom Crvenom križu, međunarodnom humanitarnom pravu i ljudskim pravima te znanja i vještine u pružanju prve pomoći. Ekipe iz Gerova i Prezida pripremala je učiteljica Helena Bernartka Rant Malnar, a ekipu  i z Čabra učiteljica Sanja Branišelj Paulin.  Najveći broj bodova postigla je ekipa Mega flasteri iz Čabra čime su se plasirali na Međužupanijsko natjecanje u Puli. Čestitamo svim natjecateljima kao i svima koji su dali svoj doprinos u organizaciji ove izuzetno vrijedne aktivnosti.

Više fotografija pogledajte u Fotogaleriji.