preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Petar Zrinski" Čabar

Login
Korisni linkovi

UPISI U SREDNJU ŠKOLU


Projekt: "Čitamo mi, u obitelji svi"


E-lektira


Ministarstvo znanosti,
obrazovanja i športa


Agencija za odgoj
i obrazovanje


Sustav za upravljanje standardiziranim
skupinama podataka

Portal za škole
MOJA ŠKOLA - EKO-ŠKOLA


Muzej grada Rijeke
Priloženi dokumenti:
CCF23052016 00000.jpg

Oglasna ploča
Anketa
Što biste željeli više vidjeti na našim stranicama?



Korisni linkovi
Dnevni tisak
Školski linkovi
CARNet
CARNet novosti
18.04.2018. 13:36
CARNET uživo prenosi predavanje o medijskoj pismenosti i lažnim vijestima
Predavanje i radionicu pod nazivom “Zašto je važna (novo)medijska pismenost: primjer lažnih vijesti”, koja se u četvrtak, 19. travnja 2018. godine, od 11 sati i 25 minuta održava u Osijeku, može se uživo pratiti na CARNET-ovoj platformi Meduza.

09.04.2018. 09:34
CARNET dovodi više od 300 inovativnih ravnatelja i profesora u Zadar
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u suradnji sa Sveučilištem u Zadru organizira 10. i 11. travnja peti po redu skup Suvremene tehnologije u obrazovanju – STO 2018

Pošaljite nam e-mail

Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 2. 2012.

Ukupno: 215986
Danas: 373
Mali ekolozi
Video uradci ekologa
Kalendar
« Travanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Grad Čabar

Učenički radovi

Jan Kocet i Matej Košmrl: TrashGO - 2. mjesto na državnom Infokupu 2017.

Priloženi dokumenti:
TrashGO.exe

Novosti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Dan broja Pi obilježen održavanjem polufinala Matematičkog turnira- upoznajte finaliste
Autor: SANJA JANEŠ, 14. 3. 2018.

U finale ulaze:

Kategorija Mikro (5. i 6. razred)

  1. SPUŽVA BOB – 104
  • Antonio Vesel, Dorijan Leš, Andrija Janeš, Emili Ikasović
  1. ČARAPE – 56
  • David Kovač, Josipa Malnar, David Turk, Lorena Volf

Kategorija Mega (7. i 8. razred)

  1. DABROVI – 60
  • Adrian Godeša, Nikola Malnar, Josip Štanfelj, Vanessa Šokčević
  1. TELETABISI – 48
  • Luka Malnar, Emili Lipovac, Marina Šoštarić, Matija Žagar

ČESTITAMO!!!


Rezultati polufinala.

Kategorija Mikro (5. i 6. razred)

  1. SPUŽVA BOB – 104
  • Antonio Vesel, Dorijan Leš, Andrija Janeš, Emili Ikasović
  1. ČARAPE – 56
  • David Kovač, Josipa Malnar, David Turk, Lorena Volf
  1. CASHERI – 20
  • Goran Ožbolt, Daniel Naglić, Ana Štanfelj, Patrik Kovač

 

Kategorija Mega (7. i 8. razred)

  1. DABROVI – 60
  • Adrian Godeša, Nikola Malnar, Josip Štanfelj, Vanessa Šokčević
  1. TELETABISI – 48
  • Luka Malnar, Emili Lipovac, Marina Šoštarić, Matija Žagar
  1. PRASCI – 18
  • Petar Ule, Nikolina Malnar, Ivan Pajnić, Matej Košmrl




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju