22.09.2017. 09:29
Webinar: The Complete Beginner’s Guide to Interactive Student Notebooks
U četvrtak, 28. rujna 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Complete Beginner’s Guide to Interactive Student Notebooks. Webinar je prvenstveno namijenjen učiteljima i nastavnicima engleskog jezika, ali i učiteljima i nastavnicima drugih predmeta koji bi htjeli promijeniti praksu korištenja uobičajenih bilježnica u svojoj nastavi.

21.09.2017. 13:47
CARNet potpisao ugovor za izradu 72 e-lektire
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ potpisala je Ugovor o nabavi usluge izrade 72 e-lektire. Ugovor je potpisan s dobavljačem Bulaja naklada d.o.o., a potpisali su ga ravnatelj CARNeta Goran Kezunović i direktor Bulaja naklade d.o.o. Zvonimir Bulaja.

Ukupno: 197784
« Rujan 2017 »

Uredništvo portala „Upisi u srednju 2016. / 2017.“ izvijestili su nas da je s radom započeo internet portal „Upisi u srednju 2016./2017.“. Portal koji je u cijelosti posvećen tematici upisa u srednju školu, a namijenjen je osnovnoškolcima koji su pred upisom u srednju školu kao i njihovim roditeljima.

Cilj portala je na jednom mjestu objediniti sve relevantne informacije o postupku upisa u srednju školu za narednu školsku godinu i učiniti ih dostupnim svim školarcima i njihovim roditeljima kako bi im olakšali i pojasnili postupak upisa.

U ovom trenutku portal je jedini na hrvatskom web prostoru koji je u potpunosti posvećen toj tematici.

Sadržajnost i kvalitetu prikupljenih informacija i dokumenata prepoznao je i CARNET čiji je službeni državni portal www.skole.hr portal"Upisi u srednju školu" uvrstio u svoju kategoriju korisnih linkova.

Ovim putem bismo i Vas zamolili da pogledate sadržaj portala klikom na poveznicu http://upisi.weebly.com .

Također, na raspolaganju osmašima i njihovim roditeljima je i Facebook stranica „Školovanje u RH“ na adresi https://www.facebook.com/skolovanje.hr . Članovi te stranice redovito primaju na svoje računalo ili pametni telefon sve nove informacije koje su vezane za upise, ali i druge relevantne informacije o našem obrazovnom sustavu.